سخنان دنیزلی در روز باخت به فجر سپاسی درتهران

نمی توانیم به بعضی از بازیکنان‌مان استراحت بدهیم/ دنیزلی: یک دروازه‌بان باید بتواند برای چنین توپ‌هایی آماده باشد


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تیمی که از فرصت‌هایش خوب استفاده کند و شرایط مناسبی را ایجاد نماید، آن روز را با موفقیت به پایان می‌رساند. آنطور که ما به راحتی به رقیب‌مان فرصت می‌دادیم، آنها به ما فرصت ندادند.

 

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مصطفی دنیزلی در کنفرانس خبری پس از دیدار پرسپولیس برابر فجر سپاسی از هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان ما نه تنها از آثار فکری داربی هفتاد و چهارم بلکه از نظر بدنی هم بسیار افت کرده بودند. باید شرایطی را در تیم به وجود بیاوریم تا روند نتیجه‌گیری‌های مان تداوم یابد.

 

وی افزود: به هر حال پس از تساوی 2 بر 2 شرایطی ایجاد شد که می‌توانستیم با پیروزی بازی را به پایان برسانیم و در پنج، شش دقیقه پایانی دیدار هم چند موقعیت گل داشتیم که به خاطر کار خوب دروازه‌بان حریف و شوت‌های آخری که نتوانستیم بزنیم، نتیجه واگذار کردیم.

 

دنیزلی در خصوص نوسان تیمش تصریح کرد: باید بتوانیم شرایطی را ایجاد کنیم تا به این مسئله ثبات ببخشیم. در حال حاضر نتیجه‌گیری ما حالت سینوسی دارد ولی نمی توانیم به بعضی از بازیکنان‌مان استراحت بدهیم. به دلیل اینکه پشت سر هم و به صورت فشرده بازی می‌کنیم مجبوریم از تعدادی بازیکن به طور مناسب استفاده کنیم. این را هم هفته پیش، پس از بازی با استقلال گفتم که با هر رقیبی بازی کنیم، این خطر در انتظار ماست.

 

سرمربی قرمزپوشان در مورد تیم فجر سپاسی گفت: حریف ما از تیم‌هایی بود که بیشترین دوندگی را داشت ولی نکته‌ای که حائز اهمیت بود، این که تمام توپ‌هایی که از پشت محوطه زدند، گل شد. در فوتبال ضرب‌المثلی است که می‌گوید باید توپ شما را دوست داشته باشد اما ضرباتی که ما از فاصله نزدیک‌تر هم زدیم، یا گل نشد و یا با عکس‌العمل دروازه‌بان حریف روبه‌رو شد. نکته‌ای که در این بازی مشخص بود، این بود که اجازه دادیم چنین موقعیت‌هایی برای حریف ایجاد شود.

 

مصطفی دنیزلی در مورد عملکرد حسین هوشیار گفت: باید روی این موضوع خیلی کار کنیم و یک دروازه‌بان باید بتواند برای چنین توپ‌هایی آماده باشد ولی امروز روز بد دروازه‌بان ما بود و نتوانست عکس‌العمل نشان دهد. روی این موضوع باید کار کنیم اما مهم‌تر از آن این است که نباید فرصت شوت‌زنی را به حریف می‌دادیم.

 

وی در ادامه افزود: درنیمه اول، فجر سپاسی روی شوت‌های از راه دور موقعیت پیدا کرد و همچنین در نیمه دوم نیز این روند را ادامه داد، وی در پاسخ به این سوال که آیا در بین دو نیمه این مسئله را به شاگردانش گوشزد کرد؟ گفت: مسائلی که بین دو نیمه صحبت می‌شود، همین‌ها و کمی و کاستی‌هایی که باید جبران شود ولی از بیرون زمین مداخله کردن و تذکر دادن در مورد این موضوع کار راحتی نیست. این مسئله ای است که باید آن را بهبود ببخشیم و این ضعف‌مان را رفع کنیم.

 

دنیزلی در پاسخ به این سوال که آیا مربی دروازه‌بانان این تیم تمرین‌های ویژه‌ای برای دروازه‌بانان تدارک دیده است؟ گفت: در تمرینات، مربی دروازه‌بان‌ها، هم روی توپ‌های دور و هم روی توپ‌های نزدیک هر روز کار می‌کند.

 

سرمربی سرخپوشان در پاسخ به این سوال که آیا مشکل دروازه‌بانی این تیم حل می‌شود؟ گفت: در این شرایط، اینکه چقدر بتوانیم به بازدهی دروازه‌بانان‌مان اضافه کنیم جای سوال دارد. با توجه به اینکه هیچ کدام از دروازه‌بان‌های ما جوان نیستند؛ فعلا باید این فصل را با آنها ادامه بدهیم. درست است که آنها اشتباهاتی دارند ولی دروازه‌بانان ما هستند.

 

مصطفی دنیزلی در پایان در خصوص عملکرد ایمون زاید گفت:‌ او به صورت فردی نوسان نداشت بلکه تیم ما نوسان داشته است.

منبع سایت رسمی باشگاه پرسپولیس

 

/ 0 نظر / 4 بازدید