پرویی تا چه حد؟؟؟

چیزی که این روز ها ما وتمام مسلمانان جهان رو ناراحت وخشمگین کرده چیز کم وبی ارزشی نیست.شوخی نیست ،یه پروییه اونم یه پرویی بزرگ.

من نمی دونم ای عوضی های نا مسلمون دیگه تا کجا می خوان پیش برن ،اول که توهین و اهانت به امام هادی ،حالا هم که پیامبر  و اهانت بهش.

خدا لعنتشون کنه که به پیامر خدا هم رحم نکردن.

 

اونا هدفشون اینه که بین مسلمونا تفرقه بندازن ولی خبر ندارن که با این کاراشون بیشتر مارو متهد میکنن .

..............................................................................................

 رهبر مسیحیان عراق: توهین به پیامبر اسلام توهین   به حضرت مسیح است

رهبر مسیحیان عراق، ساخت فیلم موهن علیه حضرت محمد (ص) را محکوم و توهین به پیامبر اسلام(ص) را توهین به حضرت مسیح (س) و اعتقادات مسیحیت عنوان کرد.
کاردینال امانوئل دلی سوم، رهبر مسیحیان کلدانی عراق در پیامی فیلم موهن علیه پیامبر اکرم (ص) را به شدت محکوم کرد و هدف از تولید این فیلم را گسترش فتنه های مذهبی در جهان خصوصا کشورهای عربی دانست.
در این پیام آمده است: به نمایندگی از همه مسیحیان عراق، فیلم توهین کننده به حضرت محمد (ص) را به شدت محکوم ساخته و اعتقاد داریم که تهیه کنندگان این فیلم می خواهند از وضعیت کنونی جهان اسلام سوء استفاده کرده و فتنه های مذهبی را منتشر سازند.
وی افزود: از همه مومنان می خواهم نسبت به نقشه های شرورانه دشمنان که وحدت ملی را مورد هدف قرار داده و درصدد شعله ور ساختن آتش فتنه و جنگ مذهبی در منطقه هستند به شدت برحذر باشند و اجازه ندهند منطقه به آتش کشیده شود.
کاردینال امانول دلی سوم تصریح کرد: از همه مومنان و پیروان ادیان مختلف در جهان می خواهیم این فیلم و عوامل ساخت آن را محکوم ساخته و مخالفت خود را با ساخت فیلم های مشابه اعلام کنند، زیرا توهین به مقدسات یک دین را توهین به مسیحیت و حضرت مسیح (س) می دانیم. مسیحیت از ما می خواهد که دیگران را دوست داشته باشیم و احساسات آنان را جریحه دار نکنیم، محبت، توصیه الهی به همه بشریت به شمار می آید و نباید دراین مورد به دین و مذهب و قومیت مردم توجه کرد.
رهبر مسیحیان عراق بر لزوم عذرخواهی رسمی تهیه کنندگان این فیلم موهن تاکید کرد و اظهار داشت: تهیه کنندگان باید این فیلم را به سرعت جمع آوری کرده و عذرخواهی رسمی را از همه مسلمانان جهان به دلیل توهین به دین اسلام انجام دهند. از مسؤولان همه کشورهای جهان نیز می خواهیم از پخش این فیلم که عامل نزاع های دینی است و به گروه بزرگی از پیروان یک دین مهم جهان و برادران مسلمانمان توهین می کند، خودداری ورزند.

...................................................................................

رییس‌مجلس: توهین به پیامبر اسلام همه مسلمانان را غصه‌دار کرده است

رئیس مجلس در واکنش به فیلم موهن آمریکایی- اسراییلی و توهین به ساحت مقدس پیامبراکرم(ص) در آمریکا گفت: واشنگتن باید با صدای بلند پاسخ جریحه‌دار کردن روحیات و فرهنگ اصیل اسلامی که در قلوب مومنین است را بشنوند.

 

 

به گزارش خبرگزاری ایسنا، علی لاریجانی در حاشیه مراسم عزاداری شهادت امام جعفر صادق (ع) در مدرسه فیضیه قم، در جمع خبرنگاران به اقدام توهین‌آمیز به ساحت مقدس پیامبر اکرم (ص) در آمریکا واکنش نشان داد و گفت: متاسفانه از این خبرهای ناگوار در سنت فرهنگی ـ سیاسی آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها در گذشته هم بوده است.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: البته در این اقدام اخیر یک حرکت ناشایست گسترده‌‌تری را انجام داده‌اند که توهین به ساحت مقدس حضرت رسول الله (ص) است و این اقدام نشان می‌دهد که شعارهای آمریکایی‌ها درباره تکثر فرهنگی و حمایت از فرهنگ‌های مختلف چقدر مبتذل است.

لاریجانی تاکید کرد: آمریکایی‌ها تحمل فرهنگ‌ها و آیین‌های دینی را ندارند و دست به توهین و تخریب فرهنگ های دینی می‌زنند که این یک صدمه بزرگ است و همه مسلمانان را غصه‌دار کرده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بر خلاف حرف‌هایی که اوباما می‌زند و می گوید "من برای فرهنگ مسلمانان احترام قائلم" شاهدیم این شعارها چه دروغ پررنگی است.

وی گفت: اقتضا می‌کند که آمریکایی ها پاسخ جریحه‌دار کردن روحیات و فرهنگ اصیل اسلامی که در قلوب مسلمان است را با صدای بلند بشنود و امیدواریم که این گوش شنوا در آنها وجود داشته باشد.

...................................................................................

همه چیز درباره فیلم توهین به پیامبر (صلی الله علیه و آله)

 سازنده فیلم توهین به ساحت مقدس پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله)، یک صهیونیست تبعه آمریکا است.

به گزارش راسخون، روزنامه "وال استریت ژورنال" نوشت : این فیلم توهین آمیز که در آمریکا ساخته شده و چهره حضرت محمد (صلی الله علیه و آله) را به نمایش می گذارد، به تهیه کنندگی و کارگردانی "سم پازل"، صهیونیست دارای تبعه آمریکا ساخته شده است.

این روزنامه آمریکایی نوشت که "سم پازل" 54 ساله از اهالی جنوب ایالت "کالیفرنیا" آمریکا بوده و مدیریت چند شرکت فعال در زمینه املاک را برعهده دارد.

این فرد صهیونیست در گفت و گو با روزنامه "وال استریت ژورنال"، ضمن بیان اینکه "اسلام سرطان است"، تاکید کرد که وی مسئول ساخت فیلم توهین آمیز به پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) بوده و برای ساخت آن نزدیک به پنج میلیون دلار از 100 یهودی جمع آوری کرده است.

"سم پازل" با تاکید بر اینکه فیلم توهین آمیز به پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) یک فیلم سیاسی است نه دینی، اعلام کرد که برای ساخت این فیلم که سال گذشته و طی سه ماه آن را ساخته، با 60 بازیگر و 45 شخص دیگر به عنوان عوامل ساخت فیلم، همکاری داشته است.

در همین حال، تری جونزˈ کشیش جنجالی آمریکایی که به خاطر آتش زدن نسخه هایی از قرآن کریم و مخالفت شدید با اسلام شهرت دارد، از ساخت فیلم توهین آمیز به پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) حمایت کرده و در بیانیه وی در مورد این فیلم، آمده است: این فیلم ساخت آمریکا است و هدف از ساخت آن حمله به مسلمانان نیست، این فیلم می خواهد عقیده نابودگر اسلام را نشان دهد.

 

داستان فیلم

این فیلم با صحنه‌هایی از حملات گروه‌های تندرو به یک داروخانه مربوط به پزشکی قبطی در مصر آغاز می‏شود. در این صحنه چند مسلمان با محاسن بلند با چوب و چماق به داروخانه این پزشک حمله می‏کنند و با حمله ناجوانمردانه به همسر وی، مغازه اش را ویران می کنند؛ اما پلیس مصر تنها نظاره گر این حادثه است.
 
فیلم پس از این بخش، به حیات پیامبر اعظم(صلی الله علیه و آله) در صدر اسلام منتقل می‌شود و با پخش صحنه های مبتذل (که از بیان آنها معذوریم)، علاوه بر توهین به پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله)، دین اسلام به عنوان "سرطان" و مسلمانان را افرادی خشن، عقب مانده و طرفدار خونریزی نشان می دهد.
 
گذشته از صحنه‏ های سخیفی که ارزش بیان ندارد، یکی از شیطنتهای فیلم آن است که مسلمانان را افرادی شکنجه‏ گر معرفی کرده است و در صحنه ای از فیلم یک زن سالخورده به نحو عجیبی شکنجه می شود؛ در حالی که در تاریخ اسلام چنین چیزی مشاهده نمی شود. در واقع، در این فیلم بسیاری از جنایت‏هایی که نظامیان آمریکایی، اسرائیلی و غربی در سال‏های اخیر در حق مردم فلسطین، عراق و افغانستان انجام داده و در "گوانتانامو" و "ابوغریب" مرتکب شده اند را بی‏شرمانه به اسلام و مسلمانان نسبت می‏ دهد.
 
روزنامه وال استریت ژورنال در توصیف این فیلم نوشت: فیلم "برائت از مسلمانان" یک فیلم سیاسی و نه مذهبی است و در آن از اسلام به عنوان سرطان یاد شده است.
 
از سوی دیگر، تظاهرکنندگان خشمگین مصری در اعتراض به ساخت این فیلم توهین آمیز به ساحت مقدس پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) با حمله به ساختمان سفارت آمریکا در شهر "قاهره"، پرچم این کشور را از بالای آن پائین آوردند.

در شهر "بنغازی" در شرق لیبی نیز، عناصر گروه مسلحی که خود را "انصار الشریعه" می نامند، با حمله به کنسولگری آمریکا در این شهر، «کریستوفر استیون» سفیر آمریکا در لیبی به همراه 3 دیپلمات آمریکایی دیگر کشته شدند.

تظاهرات علیه فیلم اهانت‌آمیز به پیامبر اسلام پس از مصر، لیبی و تونس، به مراکش رسید و مردم این کشور در برابر کنسولگری آمریکا در کازابلانکا تظاهرات کردند.

در ایران نیز دانشجویان در اعتراض به انتشار فیلم توهین‌آمیز به ساحت پیامبر اکرم(صلی الله علیه و آله) امروز مقابل سفارت سوییس در تهران (حافظ منافع  آمریکا) تجمع کردند.

 
/ 0 نظر / 21 بازدید