اتفاقی که قلب آدم را خراش میدهد

یکی از اخباری که شاید هیچکس انتظار شنیدنش را نداشت خبر مرگ بازیگر جوان سینما وتلوزیون عسل بدیعی است.

اتفاقی که هریک از سایت های خبری آنرا هرگونه که دوست داشتند تعریف کردند .

من خودم هم نمی دانم واقعیت چیست اما حداقل درباره ی چیزی که نمیدانم اظهار نظر نمیکنم.

این اصلا درست نیست که آدم درباره چیزی که نمیداند چیزی بگوید که ثمره اش ریختن آبروی کسیست که دستش از دنیا کوتاه است و حتی قدرت دفاع از خود را هم ندارد.

خیلی از سایت ها این اتفاق تلخ را جوری بیان کردند که اصلا قابل پذیرش نیست واین بازیگر جوان را متهم به خود کشی کردند که در مقابل هم کسانی این مسئله را تکذیب کردند که یکی از این افراد رضا داوودنژاد شوهر خواهر عسل بدیعی بود که خبر خودکشی این بازیگر جوان را دروغ خواند و گفت واقعیت چیز دیگریست...

و در اینجا متن مصاحبه ی دکتر مجید درگاهی مسئول هماهنگ کننده ی تیم پیوند اعضا بیمارستان مسیح دانشوری در این رابطه ودر گفتگو با باشگاه خبرنگاران است:

عسل بدیعی بعد از ظهر روز دهم فروردین به دلیل دچار شدن به سردرد و حالت
تهوع توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شدند درحالیکه مسمومیت و اوردوز به هیچ وجه از علائم وی نبوده و به همین دلیل و تشخیص ندادن علت شب یازدهم به بیمارستان لقمان منتقل شد.

وی ادامه داد:در بیمارستان لقمان ساعت ۱۲ ظهر مرگ مغزی وی تایید شد و علت
مرگ هم طی بررسی های اولیه پارگی عروق مغزی وبه دنبال آن خونریزی مغزی مشخص شده استو ایست تنفسی وی در این وضعیت مزید برعلت شد و وی شب گذشته برای اهدای اعضا به بیمارستان مسیح دانشوری منتقل شد.
درگاهی عنوان کرد : مرگ مغزی وی توسط ۴ متخصص و افزون برآن نماینده قوه قضائیه و پزشک قانونی تایید شده است و طبق موافقت خانواده وی وهم چنین میل باطنی وی و در خواستش برای اهدا اعضایش آن هم در جشن نفس همه ی اعضای داخلی از جمله کلیه، کبد، قلب و ریه ی وی اهدا خواهد شد.
وی افزود:همه ی نسوج و بافت های قابل اهدا نیز به درخواست خودش اهدا می شود
. خدایش بیامرزد

/ 0 نظر / 31 بازدید